KONTAKTA OSS

Ledning

HENRIK VIRRO
HELÉNE MÅNSSON 

Ekonomichef

Telefon: 076-677 70 53
E-post: helene.mansson@pemapartner.se

FREDRIK LINDER

Affärsutvecklingschef

Telefon: 070-890 96 79
E-post: fredrik.linder@pemapartner.se

PREBEN NESHEIM

Driftcentralschef, IT & KMA

Telefon: 073-077 82 09
E-post: preben.nesheim@pemapartner.se 

Drift & Support

JOAKIM SKÖLD

Driftchef Fastighet

Telefon: 073-803 77 42
E-post: joakim.skold@pemapartner.se

THOMAS ANGLESJÖ

Driftchef Fastighet

Telefon: 076-677 70 19
E-post: thomas.anglesjo@pemapartner.se 

TOBIAS ARTURSSON

Driftchef Fastighet

Telefon: 073-037 83 76
E-post: tobias.artursson@pemapartner.se  

Niclas Westerdahl 

Driftschef Utemiljö 

Telefon: 072-083 13 21
E-post:  niclas.westerdahl@pemapartner.se  

Fredrik Wering 

Driftchef Utemiljö 

Telefon: 076-546 10 01
E-post: fredrik.wering@pemapartner.se

Emma Halldin 

Driftchef Arenaservice
 
Telefon: 076-677 71 37
E-post:  emma.halldin@pemapartner.se  

Johan Eriksson 

Driftchef Fastighet 

Telefon: 076-105 49 36 
E-post: johan.eriksson@pemapartner.se 

Per Wahlstedt

Driftchef Mark & Anläggning

Telefon: 073-068 71 31 
E-post: per.wahlstedt@pemapartner.se 

Stefhan Hansson Bohlin

Brandsäkerhet

Telefon: 072-083 15 18 
E-post: stefhan.hansson@pemapartner.se 

Driftcentral

Kontakta oss

Varmt välkommen att höra av dig till oss om du har några frågor om våra tjänster eller vill anlita oss. Kontakta oss via våra kontaktuppgifter här på sidan, eller fyll bara i formuläret och vi återkommer till dig snarast.